تحقیق و بررسی زندگی افراد موفق نشان می دهد که این افراد برای رسیدن به موفقیت از منابع درونی و بیرونی استفاده کرده اند . در بعد درونی این افراد با استفاده از نیروهای ذهنی ،توانایی های قسمت چپ و راست مغز و تغییر افکار و باورهای خود و در بعد بیرونی با یادگیری و استفاده از اهرم های موفقیت (تجربیات افراد ) توانسته اند تحولات شگرفی را در زندگی خود و دنیای پیرامون خود خلق کنند . مطالعه و یادگیری در دنیایی که اطلاعات در هر دو سال یک بار کهنه می شوند و اطلاعات جدیدی ظهور می کنند یکی از راهبردهای این افراد برای موفقیت است . سایت راه موفق به منظور ارایه دوره های آموزشی موفقیت ،ارایه تجربیات افراد موفق ، ارایه محصولات گوناگون در زمینه موفقیت و ... ایجاد شده است. در کنار این امر بزرگ این سایت آشنا نمودن دانش آموزان ، دانشجویان و ... با اصول موفقیت و مسیرهای موفقیت طی شده توسط افراد موفق را یکی از اهداف خود قرار داده است.

محل لوگو

دوره آموزشی نقشه های ذهنی و کاربرد آنها در زندگی


دوره آموزشی نقشه های ذهنی و کاربرد آنها در زندگی

دوره آموزشی نقشه های ذهنی و کاربرد آنها در زندگی

نقشه بندی ذهنی یک تکنیک تصویر سازی برای ساختار بندی و سازماندهی افکار و ایده می باشد. نقشه ذهنی به شکل یک سلول مغزی کشیده می شود و برای این طراحی شده است که مغز را وادار به عملکردی بهتر و سریع تر از حد نرمال کند.

نقشه ذهنی از شخصیت فردی شما تصویری واقعی تر و جامع تر ارایه می دهد و همه آنچه را که باید ارایه دهید و هدفی را که در پیش دارید ، را توضیح می دهد. نقشه ذهنی ، تمام مسیر هایی استعدادی که به سوی شما باز هست کشف می کند و نشان می دهد .

نقشه های ذهنی در محیط کار و زندگی به شما کمک می کنند تمام اهداف و آرزوهای خود را در محل کار مشخص کنید و به آنها برسید تا وقت بیشتری در اختیار داشته باشید . با نقشه های ذهنی استعداد شما برای تحت تاثیر قرار دادن همکاران نا محدود است . نقشه های ذهنی ابزاری برای شکوفا ساختن هوش شما هستند و کمک می کنند با هر چالشی که در مسیر شما قرار می گیرد با آنها به عنوان فرصتی برای نشان دادن هوش وتوانایی های خود برخورد کنید.


مبلغ واقعی 26,890 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 25,546 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

تهران - صندوق پستی 1474954578

با درس آموزی از موفقیت های دیگران مسیر موفقیت را هموارتر طی کنیم. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت راه موفق می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما