تحقیق و بررسی زندگی افراد موفق نشان می دهد که این افراد برای رسیدن به موفقیت از منابع درونی و بیرونی استفاده کرده اند . در بعد درونی این افراد با استفاده از نیروهای ذهنی ،توانایی های قسمت چپ و راست مغز و تغییر افکار و باورهای خود و در بعد بیرونی با یادگیری و استفاده از اهرم های موفقیت (تجربیات افراد ) توانسته اند تحولات شگرفی را در زندگی خود و دنیای پیرامون خود خلق کنند . مطالعه و یادگیری در دنیایی که اطلاعات در هر دو سال یک بار کهنه می شوند و اطلاعات جدیدی ظهور می کنند یکی از راهبردهای این افراد برای موفقیت است . سایت راه موفق به منظور ارایه دوره های آموزشی موفقیت ،ارایه تجربیات افراد موفق ، ارایه محصولات گوناگون در زمینه موفقیت و ... ایجاد شده است. در کنار این امر بزرگ این سایت آشنا نمودن دانش آموزان ، دانشجویان و ... با اصول موفقیت و مسیرهای موفقیت طی شده توسط افراد موفق را یکی از اهداف خود قرار داده است.

محل لوگو

کیمیا بابایی


کیمیا بابایی

نام و نام خانوادگی :کیمیا بابایی

نام پدر : کیومرث بابایی

شماره ملی : 3950553878

مقطع تحصیلی : دبیرستان کلاس دهم

مدرسه محل تحصیل : نمونه دولتی پروین اعتصامی

معدل : 19.79

نام مدیر مدرسه : خانم حاج بابایی

افتخارات کسب شده : کسب مدال برنز جهان ،مدال طلای کشور ،چهار مدال نقره و 5 مدال برنز کشور در رشته کاراته

شغل دلخواه آینده : جراح مغز و اعصاب

عوامل موثر در موفقیت : خانواده در موفقیت من نقش اساسی داشته و خواهند داشت و موفقیت من به اینجا ختم نمی شود و در آینده ادامه خواهد داشت.

  انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 821

دیدگاه های کاربران (0)

تهران - صندوق پستی 1474954578

با درس آموزی از موفقیت های دیگران مسیر موفقیت را هموارتر طی کنیم. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت راه موفق می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما