تحقیق و بررسی زندگی افراد موفق نشان می دهد که این افراد برای رسیدن به موفقیت از منابع درونی و بیرونی استفاده کرده اند . در بعد درونی این افراد با استفاده از نیروهای ذهنی ،توانایی های قسمت چپ و راست مغز و تغییر افکار و باورهای خود و در بعد بیرونی با یادگیری و استفاده از اهرم های موفقیت (تجربیات افراد ) توانسته اند تحولات شگرفی را در زندگی خود و دنیای پیرامون خود خلق کنند . مطالعه و یادگیری در دنیایی که اطلاعات در هر دو سال یک بار کهنه می شوند و اطلاعات جدیدی ظهور می کنند یکی از راهبردهای این افراد برای موفقیت است . سایت راه موفق به منظور ارایه دوره های آموزشی موفقیت ،ارایه تجربیات افراد موفق ، ارایه محصولات گوناگون در زمینه موفقیت و ... ایجاد شده است. در کنار این امر بزرگ این سایت آشنا نمودن دانش آموزان ، دانشجویان و ... با اصول موفقیت و مسیرهای موفقیت طی شده توسط افراد موفق را یکی از اهداف خود قرار داده است.

محل لوگو

مرضیه مکرمی مدیرعامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت


مرضیه مکرمی مدیرعامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی  زنان روستایی شهرستان مرودشت

مرضیه مکرمی مدیرعامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی

زنان روستایی شهرستان مرودشت

مرضیه مکرمی تا مقطع کارشناسی تحصیل کرده و از سال ۱۳۸۹ شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت را تاسیس کرده و خود مدیرعامل آن است. در مجموعه تحت مدیریت مرضیه مکرمی ۳۰۰ زن مشغول فعالیت هستند.

لوح تقدیر از مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور زنان روستایی و عشایری، لوح تقدیر از مرکز آموزش بازرگانی استان فارس، لوح تقدیر از فرمانداری شهرستان مرودشت، لوح تقدیر از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت و لوح تقدیر از مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور زنان از جمله جوایزی است که قبل از این جایزه کشوری به دست آورده است. مکرمی عضو جمعیت هلال احمر و مسئول صندوق اعتبارات زنان روستایی است. این صندوق یکهزار و 400 نفر عضو دارد و بیش از 500 نفر از اعضای این صندوق در زمینه‌های کشاورزی و صنایع دستی به طور ثابت و مداوم اشتغال دارند.

مرضیه مکرمی در مورد موفقیت های خودش می گوید :

من اصلاً نمی‌توانم خودم را با ۱۰ سال پیشم مقایسه کنم. آدمی خجالتی و کم‌رو بودم. هیچ وقت فکر نمی‌کردم بتوانم در سطح کلان مدیریتی کار کنم و با مسئولان بلند مرتبه کشور رو در رو حرف بزنم. هیچ وقت فکرنمی کردم از شهرم بیرون بروم چه برسد به اینکه از دست مسئولان کشور جایزه بانوی اول کارآفرین را بگیرم. اما توانستم. تمام این‌ها رویاها و خواسته یک زن روستایی بود. من هم زن روستایی هستم که کنار همه این زن‌ها نفس می‌کشم و زندگی می‌کنم. انرژی و قدرت آنها هم به من کمک کرد تا حالا موفق باشم. من به تنهایی نمی‌توانستم بانوی کارآفرین کشور باشم.

برگرفته از مصاحبه ها ی خانم مکرمی در اخبار و جراید با تلخیص و اضافات

 

  انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 899

تهران - صندوق پستی 1474954578

با درس آموزی از موفقیت های دیگران مسیر موفقیت را هموارتر طی کنیم. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت راه موفق می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما