تحقیق و بررسی زندگی افراد موفق نشان می دهد که این افراد برای رسیدن به موفقیت از منابع درونی و بیرونی استفاده کرده اند . در بعد درونی این افراد با استفاده از نیروهای ذهنی ،توانایی های قسمت چپ و راست مغز و تغییر افکار و باورهای خود و در بعد بیرونی با یادگیری و استفاده از اهرم های موفقیت (تجربیات افراد ) توانسته اند تحولات شگرفی را در زندگی خود و دنیای پیرامون خود خلق کنند . مطالعه و یادگیری در دنیایی که اطلاعات در هر دو سال یک بار کهنه می شوند و اطلاعات جدیدی ظهور می کنند یکی از راهبردهای این افراد برای موفقیت است . سایت راه موفق به منظور ارایه دوره های آموزشی موفقیت ،ارایه تجربیات افراد موفق ، ارایه محصولات گوناگون در زمینه موفقیت و ... ایجاد شده است. در کنار این امر بزرگ این سایت آشنا نمودن دانش آموزان ، دانشجویان و ... با اصول موفقیت و مسیرهای موفقیت طی شده توسط افراد موفق را یکی از اهداف خود قرار داده است.

محل لوگو

دوره آموزشی پاکسازی ضمیر ناخودآگاه (احساسات و خاطرات ناگوار)


دوره آموزشی پاکسازی ضمیر ناخودآگاه (احساسات و خاطرات ناگوار)

دوره آموزشی پاکسازی ضمیر ناخودآگاه (احساسات و خاطرات ناگوار)

ضمیرناخودآگاه بخش احساسی وجود یا همان کودک درون ما است. این همان بخشی است که تمامی خاطرات در آن نگهداری می شوند  . مسئول هر آن چیزی است که در زندگی ما پدید می آید  .

این بهترین شریکی است که می توانسته ایم در زندگی برگزینیم. باید بیاموزیم که به آن عشق بورزیم و از آن مراقبت کنیم. هر گاه تصمیم بگیریم که در مسیر پذیرش مسئولیت ادامه دهیم و از آن آگاه هم باشیم کودک درون ما به صورت خودکار و بدون این که نیازی به اندیشیدن درباره آن باشد آن را پاکسازی می نماید .

با پاکسازی، از بین بردن و برطرف ساختن خاطرات قدیمی به اینها اجازه تحول می دهیم و خود واقعیمان را تجربه می نماییم.

هر چند که تمامی ما یک پاک کننده در درون خود داریم ولی نحوه استفاده از آن را فراموش نموده ایم. مشکلات ما ناشی از بازپخش خاطرات در ذهن ناخودآگاه  هستند .  اگر به خاطرات اجازه فرمانروایی بدهیم ، وضوح ذهن  و همسویی با الوهیت را از دست خواهیم داد .

اگر می خواهید کیفیت زندگی خود را بهبود بخشید باید زندگی خود را شفا بدهید.

ظاهراً عشق ورزیدن به خود بهترین راه بهبود خود می باشد و به تدریج که خود را بهبود می دهید دنیا را نیز بهبود می بخشید.

در این دوره آموزشی شما با روش های پاکسازی زیر آشنا خواهید شد :

هواپونو پونو ، ای اف تی ،ترکیب هواپونو پونو با ای اف تی ،زی پوینت ، روش WHEE  و ...


مبلغ واقعی 29,880 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 28,386 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

تهران - صندوق پستی 1474954578

با درس آموزی از موفقیت های دیگران مسیر موفقیت را هموارتر طی کنیم. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت راه موفق می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما