تحقیق و بررسی زندگی افراد موفق نشان می دهد که این افراد برای رسیدن به موفقیت از منابع درونی و بیرونی استفاده کرده اند . در بعد درونی این افراد با استفاده از نیروهای ذهنی ،توانایی های قسمت چپ و راست مغز و تغییر افکار و باورهای خود و در بعد بیرونی با یادگیری و استفاده از اهرم های موفقیت (تجربیات افراد ) توانسته اند تحولات شگرفی را در زندگی خود و دنیای پیرامون خود خلق کنند . مطالعه و یادگیری در دنیایی که اطلاعات در هر دو سال یک بار کهنه می شوند و اطلاعات جدیدی ظهور می کنند یکی از راهبردهای این افراد برای موفقیت است . سایت راه موفق به منظور ارایه دوره های آموزشی موفقیت ،ارایه تجربیات افراد موفق ، ارایه محصولات گوناگون در زمینه موفقیت و ... ایجاد شده است. در کنار این امر بزرگ این سایت آشنا نمودن دانش آموزان ، دانشجویان و ... با اصول موفقیت و مسیرهای موفقیت طی شده توسط افراد موفق را یکی از اهداف خود قرار داده است.

محل لوگو

نظرات سر کارخانم نسرین منصوریان از همدان درباره دوره آموزشی موفقیت در زندگی


نظرات سر کارخانم  نسرین منصوریان  از همدان درباره دوره آموزشی موفقیت در زندگی

نظرات سر کارخانم نسرین منصوریان از همدان درباره دوره آموزشی موفقیت در زندگی

در راه موفقیت با خودم پیمان بستم و متعهد شدم به تغییر و مجدانه آموختم و به کار بستم . دیری نپایید طعم شیرین بودن را چون کودکی تازه متولد شده چشیدم و نشاط و انرژی سراپای وجودم را به شوق آورد تا به آنچه آرزو داشتم بیاندیشم و آینده دلخواه خودم را متصور شوم ، آینده ای که در غبار غم و اندوه به صفحه ای تاریک جلو چشمانم مبدل شده بود .زندگی را به آغوش کشیدم  و کسانی را که ترکشان گفته بودم و از زندگیم خط زده بودم با نگاه مهر دوباره نگریستم و به دنیای جدید فرا خواندم . فعالیت هایم را آغاز کردم تا مرا به آنچه اراده کرده ام برساند و اکنون در اوج انرژی و امید حیات و زیستن را به جان هدیه می کنم و به سوی اهداف بزرگ گام بر می دارم و من در این دوره توانستم شاهد تولدی دوباره باشم . خاکستر نا امیدی از روی اشتیاق زیستن کنار رفت و کوره زندگی ام دوباره فروزان و گرم و روشن گردید .بلند شدم با تمام وجود به سمت خوشبختی و ثروت می شتابم من خودم و استعداد هایم را به عرصه زندگی دعوت کردم . من خوشبخت و سعادتمند هستم چون روحی سالم و پویا دارم و به خداوندی بزرگ و بخشنده متصلم پس بزرگ و توانا هستم .

  انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 185

تهران - صندوق پستی 1474954578

با درس آموزی از موفقیت های دیگران مسیر موفقیت را هموارتر طی کنیم. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت راه موفق می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما