تحقیق و بررسی زندگی افراد موفق نشان می دهد که این افراد برای رسیدن به موفقیت از منابع درونی و بیرونی استفاده کرده اند . در بعد درونی این افراد با استفاده از نیروهای ذهنی ،توانایی های قسمت چپ و راست مغز و تغییر افکار و باورهای خود و در بعد بیرونی با یادگیری و استفاده از اهرم های موفقیت (تجربیات افراد ) توانسته اند تحولات شگرفی را در زندگی خود و دنیای پیرامون خود خلق کنند . مطالعه و یادگیری در دنیایی که اطلاعات در هر دو سال یک بار کهنه می شوند و اطلاعات جدیدی ظهور می کنند یکی از راهبردهای این افراد برای موفقیت است . سایت راه موفق به منظور ارایه دوره های آموزشی موفقیت ،ارایه تجربیات افراد موفق ، ارایه محصولات گوناگون در زمینه موفقیت و ... ایجاد شده است. در کنار این امر بزرگ این سایت آشنا نمودن دانش آموزان ، دانشجویان و ... با اصول موفقیت و مسیرهای موفقیت طی شده توسط افراد موفق را یکی از اهداف خود قرار داده است.

محل لوگو

نظرات سر کارخانم آزاده ابراهیمی از مازندران درباره دوره آموزشی موفقیت در زندگی


نظرات سر کارخانم  آزاده  ابراهیمی از  مازندران درباره دوره آموزشی موفقیت در زندگی

به نام او آغاز می کنم که آرامش دهنده دلهاست

خدای من از تو سپاسگذارم که به من موهبتی عطا نمودی و طریقی را نشانم دادی که به آرامش درونی برسم . شرکت کردن من در دوره آموزش موفقیت در زندگی نتایج خوب و امیدوار کننده ای داشته است .با شرکت در این دوره نظم و انضباط وارد زندگی من شده و مانند کسی که از حادثه وحشتناک نجات یافته وارد زندگی شده و روح و روانم خود را پیدا کرده ام . احساس می کنم تمام تار و پود تنم پر از امید و انگیزه و شادی شده است . من دختر 12 ساله ای دارم که تا چندی پیش استرس زیاد داشت و تنش های عصبی و پرخاشگری به او دست می داد و حالا من و دخترم که قبلا ً از قرص های آرامبخش استفاده می کردیم و الان آنها را کنار گذاشته ایم حال و آرامش خاصی داریم . پس از شرکت در این دوره با پاکسازی درون خود از کینه و حسادت ها توانستم با شوهرم که قبلا ً رابطه خوبی نداشته ایم ارتباط دوباره پیدا کنم و تازه با مفهوم زندگی و این که چقدر ارزش وجودی بالایی دارم را پیدا کردم و این در حالی است سالیان سال پیش روانپزشکان مختلف می رفتم و هزینه های زیادی کردم و اما همچنان مشکل من و دخترم باقی بوده است .

در پایان از آقای رضاییان بابت دوره ارزشمند خودشان تقدیر و تشکر می کنم .

  انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 130

تهران - صندوق پستی 1474954578

با درس آموزی از موفقیت های دیگران مسیر موفقیت را هموارتر طی کنیم. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت راه موفق می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما