تحقیق و بررسی زندگی افراد موفق نشان می دهد که این افراد برای رسیدن به موفقیت از منابع درونی و بیرونی استفاده کرده اند . در بعد درونی این افراد با استفاده از نیروهای ذهنی ،توانایی های قسمت چپ و راست مغز و تغییر افکار و باورهای خود و در بعد بیرونی با یادگیری و استفاده از اهرم های موفقیت (تجربیات افراد ) توانسته اند تحولات شگرفی را در زندگی خود و دنیای پیرامون خود خلق کنند . مطالعه و یادگیری در دنیایی که اطلاعات در هر دو سال یک بار کهنه می شوند و اطلاعات جدیدی ظهور می کنند یکی از راهبردهای این افراد برای موفقیت است . سایت راه موفق به منظور ارایه دوره های آموزشی موفقیت ،ارایه تجربیات افراد موفق ، ارایه محصولات گوناگون در زمینه موفقیت و ... ایجاد شده است. در کنار این امر بزرگ این سایت آشنا نمودن دانش آموزان ، دانشجویان و ... با اصول موفقیت و مسیرهای موفقیت طی شده توسط افراد موفق را یکی از اهداف خود قرار داده است.

محل لوگو

نظرات سر کارخانم ماهرخ رستمی از رشت درباره دوره آموزشی موفقیت در زندگی


نظرات سر کارخانم ماهرخ رستمی از رشت درباره دوره آموزشی موفقیت در زندگی

با سلام وعرض ادب

نمی دانم از کجا شروع کنم . دارای دو تا بچه هستم و با شوهرم اختلافات زیادی داشتم . به علت رفتارهای ناپسند شوهرم مجبور شدم از ایشان جدا زندگی کنم و در خانه پدرم زندگی می کردم . در این ایام بود که از طریق یکی از همکاران خودم با دوره آموزشی موفقیت در زندگی آشنا شدم . قبل از ورود به دوره همیشه مطیع شوهرم بودم و به هیچ وجه نمی توانستم از حق خودم دفاع کنم . بعد از شرکت در دوره و آموزش مطالب آن یواش یواش آرامش ذهنی پیدا کردم و عزت نفس خودم را پیدا کردم و به زندگی امیدوار گردیدم و تا آنجایی که لحن گفتارم و شیوه رفتارم عوض شد و تازه شوهرم هم فهمید کلی تغییر کردم و خودم را پیدا کردم و اعتماد به نفس را پیدا کردم و در جلسات دادگاه به راحتی از حق خودم دفاع می کردم . پس از شرکت در دوره امکانات و فرصت های جدیدی را شناسایی کردم و وام مسکن دریافت کردم و تازه می خواهم فعالیت اقتصادی راه اندازی کنم تا بتوانم درآمد زیادی کسب کنم . من به زندگی امیدوارم و خودم را لایق بهترین ها می دانم .

  انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 131

تهران - صندوق پستی 1474954578

با درس آموزی از موفقیت های دیگران مسیر موفقیت را هموارتر طی کنیم. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وب سایت راه موفق می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما